Am petrecut noaptea de revelion în acest restaurant. Pot spune ca a fost foarte bine și mă refer la ambianță, la mâncare și servire. Am mâncat cel mai bine făcut somon din multele locuri pe unde am fost, precum și celelalte feluri servite. Ospatarii au fost foarte promit și cu zîmbetul pe buze de la sosire și până la plecare(nu a lor, ci a noastră). Deși ca spațiu este mic obține puncte multe prin atenția acordată consumatorilor.
Viorica Odagiu6 ani în urmă
Mâncare foarte buna.
Florian Calin6 ani în urmă
Locatie perfecta ( cel putin p
Elena Botezatu6 ani în urmă
Super
Dan Marinescu6 ani în urmă
Cosmin bajan6 ani în urmă
Valentin Caramidaru7 ani în urmă
Foarte ok pentru evenimente in familie!
Emisiunea Petreceti cu noi INEDIT TV - Oficial2 ani în urmă
Am avut deosebita placere de a vizita nu de putine ori acest local minunat si pot spune doar atat! Totul este ireproșabil! Recomand cu încredere!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Adrys Restaurant Evenimente, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!