Masa a fost dezagreabilă. Fața de masă pătată și plina de resturi de mâncare. Mi s-a adus întâi felul doi care a fost lăsat pe un colț de masă nici măcar nu în dreptul meu, apoi a adus ciorba. Ambele feluri erau reci... Reci, ca vremea de afară. Bleah... Tristă experiență!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Art & Food Home, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!